Pompka partnerem Sitkko Music Festival.

pon, 29 października 2012

W dniach 20-21 lipca 2012, w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się pierwszy Sitkko Music Festival. Teebs, Paul White, Mo Kolours, Young Montana?, 1000Names, Daniel Drumz, Galus, En2ak, Night Marks Electric Trio, Random Trip, Comfort Fit, Letherette to tylko niektórzy goście Festiwalu.

Festiwal jest jednocześnie początkiem projektu Sitkko - portalu internetowego, na którym autorzy - Maciek Zdrojewski i Bartek Dunaj - docelowo prowadzić będą autorskie audycje, zamieszczać artykuły, wywiady oraz różnego rodzaju multimedia. Projekt ten będzie obejmował działania związane z muzyką elektroniczną i instrumentalną bez przywiązywania się do jakichkolwiek gatunkowych konwencji. Zawsze wybraną tak, by nie zawieść koneserów brzmień oddających to co w muzyce najcenniejsze – prawdziwych emocji.

Z niezwykłą dbałością określony program festiwalu przełamuje stereotypy gatunkowe i pokoleniowe - zadowoli zarówno fanów muzycznych kolaży, stylistyki funk, jazz, jak soul czy hip-hop. To rzadka okazja dotknięcia muzyki niebanalnej, uderzającej z mniejszą lub większą siłą w delikatne struny ludzkiej natury.

W pierwszej edycji festiwalu wystąpią głównie artyści zagraniczni choć nie tylko. Prezentacje artystów można prześledzić na stronie www.sitkko.com.

zobacz galerię powrót